3 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Samochody z upływem czasu tracą na wyglądzie, szczególnie jeżeli właściciele nie bardzo o nie dbają. Lecz nawet regularne mycie i woskowanie mogą nie zatrzymać blaknięcia od promieni słonecznych i matowienia lakieru pod działaniem bardzo zmiennych warunków atmosferycznych. Wolne starzenie będzie również postępować wewnątrz auta, siedzenia zaczynają się wycierać a często używane plastiki zaczynają pękać.

chlapacze

Autor: Truck Hardware
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wybrać chlapacze?Oczywiście można pogodzić się z tym wszystkim i nic nie robić, zwłaszcza jeśli samochód należy do starszych, lecz można także przy niedużych kosztach dać autu nową prezencję. Wystarczą do tego zapewne powszechnie dostępne narzędzia i preparaty, i rzecz jasna dużo wolnego czasu oraz chęci, bo nic się niestety samo nie zrobi. Sporo prac zależeć będzie od technicznego stanu pojazdu, w niektórych sytuacjach ruszanie czegoś może być po prostu nieopłacalne. Podczas prac odświeżeniowych można również pomyśleć o niewielkim stuningowaniu samochodu, dyskretne chromowane wykładziny bagażnikowe hurt na pewno mogą mu dodać dużo uroku i stylu.

Jak wybrać belki dachowe?Podstawową rzeczą, od jakiej należy zacząć renowację samochodu, jest odświeżenie lakieru. Da się to dosć prosto i tanio zrobić przy pomocy pasty polerskiej i wiertarki. Koszt operacji tego typu nie przekroczy zapewne kilkudziesięciu złotych, za to jej rezultat będzie nieprzeciętny, bo karoseria po prostu będzie błyszczała.

Nie wahaj się dłużej – kliknij tu – zobaczysz tam uwagi z www (https://www.hurtopony.pl/opony-do-samochodu/jeep/liberty) dotyczące tej tematyki, one także zapewne bardzo Cię zaciekawią.

To samo da się zrobić z felgami, po porządnym umyciu i odświeżeniu odpowiednim preparatem całkowicie inaczej będą wyglądać.

czerwone auto

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli się już będzie robić coś przy kołach, to warto przy okazji wymienić chlapacze, ich koszt nie jest wysoki, a nowe również pomogą w poprawie wyglądu. Dużo można również poprawić w środku pojazdu, tu warto zacząć przede wszystkim od starannego odkurzenia i umycia. Mycie lepiej zlecić jakiejś profesjonalnej firmie, wyposażonej w odpowiedni sprzęt, ona z pewnością zrobi to lepiej. Jeżeli w tapicerce pojawią się jakieś pęknięcia lub dziury, to można je albo naprawić je samodzielnie, albo zlecić to jakiemuś znajomemu tapicerowi. Warto zwrócić uwagę na progi samochodowe

Ranking samochodów dostawczych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*