5 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Niezwykle udanym, powszechnie wykorzystywanym systemem do transportu towarów jest kontener. Coraz szersze zastosowanie kontenerów w przewozie pobudza podniesienie zapotrzebowania na specjalistyczne pojazdy do ich transportu są to głównie uniwersalne naczepy podkontenerowe. Ich dobra konstrukcja, duża jakość, również przeróżne możliwości zagospodarowania świadczą o ich niezawodności i opłacalności.

naczepa podkontenerowa do transportu

Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

Firmy zajmujące się produkcją naczep posiadają w swojej ofercie rozmaite typy pojazdów do transportu kontenerów zarówno w odmianach specjalizowanych, określonych do przewozu kontenerów określonego rodzaju, jak i uniwersalnych z wysuwem przednim, tylnym bądź ruchomym wózkiem osiowym, na jakim jest możliwość umiejscowić jakiekolwiek kontenery różnych kategorii. Naczepy służą do przewożenia kontenerów drogą lądową. Występują w kategorii stałej, oraz z rozsuwanym tyłem, albo czołem, dzięki czemu jest możliwość nimi przewozić kontenery każdego formatu. Zastosowanie trzech miejsc rozsuwania naczepy jest rozwiązaniem gwarantującym przewóz (kliknij tutaj przewóz aut z belgii) jakiegokolwiek formatu kontenera, przy zachowaniu optymalnego rozłożenia ciężaru między osiami i siodłem ciągnika, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo jazdy. Kontenery mocowane są do ramy naczepy za pomocą typowych zatrzasków. Konstrukcja jest tak zaprojektowana, aby pomimo zastosowania wielu rozstrzygnięć ułatwiających jej obsługę i poszerzających jej możności zredukować maksymalnie jej wagę. Naczepy podkontenerowe produkowane są w oparciu o najświeższe technologie produkcji i spełniają najwyższe standardy w budowie naczep i w transporcie kontenerów.

TIR

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Zatrzymano przy tym ich najważniejsze zalety, takie jak duża funkcjonalność, prostota obsługi, łatwość serwisowania i napraw decydujące o niskich kosztach użytkowań. Najpowszechniejszą branżą transportu jest transport samochodowy, druga co do liczby gałąź transportu pod względem ilości przemieszczanej masy towarowej. Najbardziej charakterystyczne dla tej gałęzi transportu są transporty na bliskie i przeciętne dystanse.Jakikolwiek pojazd systematycznie potrzebuje napraw, aby porządnie spelniał swoje funkcje. Autentyczne Iveco części są w stanie stale utrzymywać perfekcyjną sprawność pojazdu – profesjonalne Iveco części.

Transport krajowy i zagraniczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*