3 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Ochrona samochodu, która daje luksusowy wygląd? To fantazja? Okazuje się, że nie!
Będziesz mieć samochód ozdobiony jak sportowe GT na wyścigach, milioner lub nadać mu niecodzienny wygląd, a wszystko to dzięki inteligentnemu osłonieniu karoserii Twojego samochodu.

Jak to zrobić?

audi a3

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com

Niesamowicie prosto, błyskawicznie i w przystępnej cenie. Rozwiązaniem jest folia do oklejania samochodu (zobacz: GJK STYLING).Wyżej wymieniona sprawdź ten adres: vincent.pl:folia jest produkowana z niesamowicie odpornych tworzyw w wielu odcieniach kolorystycznych i możliwościach typu metalik, połysk a także ostatnio niesamowicie trendy Car bo. Decydując się na taki krok nie tylko oszczędzasz pieniądze związane z wydatkiem nawet na całościowe odnowienie samochodu ale i oszczędzasz na konserwacji nadwozia. Folia do oklejania auta robi się co raz bardziej modna w Polsce. Sprawdź: GJK STYLING. Używają jej nie tylko korporacje jak i rajdowi kierowcy, lecz także fani tuningu i motoryzacji. Opcji ozdobienia pojazdu tą metodą znajduje się tak dużo, jak wielka jest kreatywność poszczególnego właściciela pojazdu. Folia do oklejania samochodu nie wymaga wymyślnej pielęgnacji. Czyszczenie auta odbywa się zupełnie tak samo jak bez folii. Jednak nie pożądane jest korzystanie z myjni automatycznych.

samochód

Autor: iStock
Źródło: iStock

Jak najbardziej jedną z największych zalet takiego sposobu ozdoby iochrony karoserii jest pewność, że po odsłonięciu folii znajdujący się lakier jest taki sam jak przed nałożeniem. To wspaniała metoda na zabezpieczenie swojego lakieru przed szkodliwymi czynnikami pogodowymi, szczególnie lakieru tuż za kołami samochodu, który jest najmocniej wystawiony na destrukcje spowodowane uderzeniami drobinek żwiru i soli i wypłukiwaniem lakieru płynem spod opon.

Do zabezpieczenia takich elementów samochodu świetnie nadają się także chlapacze uniwersalne. Dlaczego akurat uniwersalne? Ponieważ pasują do niemal każdego auta i są tańsze niż oryginały od producenta. Nie wierzysz? Zapraszam: . Chlapacze dostępne także są w różnych wersjach i gamach kolorystycznych, możesz kupić je pod kolor i wygląd samochodu. Zamontowanie i de instalacja takich elementów jest niezwykle prosty i błyskawiczny. Ale trzeba zwrócić uwagę przy montowaniu aby nie uszkodzić konserwacji podwozia auta.
Jeśli więc zdecydowalibyście się na najlepszą, elegancką i skuteczną ochronę swojego auta folia do oklejania auta i chlapacze uniwersalne idealnie się do tego nadają.
Ranking samochodów dostawczych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*