1 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Jeśli masz stację benzynową twym celem jest dbanie o to, by dobrze magazynować paliwo i by to paliwo było zawsze przydatne do użycia.

fotka - przemysł

Autor: Otwarte Klatki
Źródło: http://www.flickr.com
Warto przypomnieć sobie kilka ważnych wskazań odnośnie tego tematu.

Nade wszystko najbardziej istotne są miejsca, w których mamy benzynę. Chodzi oczywiście o dystrybutory paliw (można zobaczyć tutaj). Powinny pracować one bezbłędnie, natomiast w przypadku kłopotów z ich obsługą, kierownik stacji powinien mieć możliwość błyskawicznego dostępu do serwisu naprawiającego. Oczywiste, że interesanci chcieliby napełnić swoje zbiorniki na paliwa (przekonaj się) jak najtańszym kosztem. Wybierając jednak dystrybutory paliw nie warto kierować się jedynie ich kosztem. Powinniśmy skupić się natomiast głównie na niezawodności funkcjonowania.

Jeśli chcesz zbadać niniejszą tematykę bardziej, wejdź na ten link, gdyż odnajdziesz więcej porad w witrynie (http://www.zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-borsuki/61), którą Ci proponujemy.

Wielokrotne awarie zniechęcą bowiem kierowców bardziej, niż niskie ceny paliwa.

Obowiązkowo należy pamiętać o wymianie oleju napędowego na zimowy, kiedy jest na to czas. Jeśli nie zadbaliśmy o to w wyznaczonym czasie, możemy z czystym sumieniem polecać naszym klientom depresatory do paliw (przeczytaj tutaj). Obniżają one temperaturę oleju, uniemożliwiając jego krystalizowanie. warto pamiętać, aby Zbiorniki na paliwa uzupełniać tym specyfikiem przed zimą, gdy olej ciągle jest płynny. Depresatory bowiem nie rozpuszczają kryształków zamarzniętego oleju.

dobrze jest zadbać o efektywne działanie naszej stacji benzynowej, by móc radować się zaufaniem kierowców. Warto mieć w ofercie również depresatory oraz inne akcesoria do samochodów. Zyskamy wówczas renomę w oczach klientów.
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*