5 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Słyszy się, że jazda na motorze bywa niebezpieczna. Zapewne to prawda, ale pasji nie można w sobie zagłuszyć.
Niektórzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki lub raczej mają w genach.

przewożenie samochodu na przyczepce

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
motor

Autor: aristar
Źródło: http://www.aristar.pl/

Niekiedy jest przecież tak, że owa miłość bywa przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jeśli tata z dziadkiem każdy wolny weekend spędzali w garażu, by reperować oraz czyścić swe Motory, to zapewne miłość ta również pojawi się w sercu ich dziecka. W przeszłości twierdzono, że motocykle to sport tylko dla panów. Dziś nie ma już to znaczenia, jakiej jest się płci, bo dużo pań świetnie radzi sobie na jednośladach. Jeżeli więc pragniemy kupić motocykl, to oczywiście trzeba wpierw mieć prawo jazdy. Będzie nam o wiele łatwiej, jeśli mamy już uprawnienia do kierowania autem. Dlaczego? Ponieważ świetnie znamy już przepisy i nie musimy zastanawiać się przed skrzyżowaniem, kto ma pierwszeństwo. Własny motor to spełnienie marzeń dla wielu osób. Czekają one, aż skończy się zima, aby móc wyciągnąć swe cudo z garażu, wyczyścić oraz wyruszyć w drogę. Pragną poczuć pracę silnika oraz wiatr we włosach. Kłamstwem jest, że motocykliści to dawcy organów. Znaczny procent z nich jeździ przepisowo.

Niestety nierozsądni ludzie zdarzają się tak samo wśród kierowców samochodów, jak i motocyklistów. Po prostu ich wypadki są zwykle śmiertelne oraz medialnie głośniejsze.

Zainteresowały Cię myśli stworzone w tym wpisie? Odczuwasz jednakże niedosyt? Więc zapraszamy do nowej witryny – naciśnij tu taxi Gdańsk i przenieś się tam.

Jednakże nie powinniśmy uogólniać.

Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*