5 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Transport międzynarodowy drogą lądową jest wciąż chętnie wykorzystywany mimo zwiększających się kosztów paliwa, w szczególności benzyny i ropy. Nadal transport międzynarodowy (zobacz patent międzynarodowy) jest głównym źródłem transportu w Europie. Dlatego firm spedycyjnych wciąż przybywa i wzajemnie próbują przebić się z ciekawą ofertą.

amjlogistics

Źródło: www.amjlogistics.pl

Podmioty spedycyjne zajmujące się przewozem ładunków niebezpiecznych muszą dostosować się do przepisów transport międzynarodowy. Jest to międzynarodowa konwencja dotycząca drogowego przewozu ładunków niebezpiecznych. Umowa ta obowiązuje w 35 krajach a przez Polskę została ratyfikowana w 1975 roku. transport międzynarodowy nie jest wcale taki bezpieczny. Wszystkie produkowane na świecie materiały zostały podzielone na dziewięć klas zagrożeń. Należą do nich m.in. materiały trujące, zakaźne czy materiały wytwarzające w zetknięciu z wodą gazy zapalne.

Jako iż spedycja w dzisiejszych czasach branżą bardzo potrzebną i prężnie się rozwijającą, coraz więcej firm zaczyna stosować przepisy konwencji ADR i zajmuje się przewozem materiałów niebezpiecznych. (taką usługę możesz zamówić tutaj – Do takich podmiotów należy firma AMJ Logistics z Drawska Pomorskiego. Jest to firma spedycyjna, której główny profil działalności to transport towtransport sprawdźkrajów Europy Zachodniej (Anglii, Belgii, Holandii, Danii, Francji, Niemiec). Spedycja międzynarodowa, którą się firma zajmuje opiera się na nowoczesnej flocie pojazdów spełniających standardy EURO 2 oraz EURO 3+S – adres.

Transport krajowy i zagraniczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*