5 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Praca na każdym kierowniczym etacie wiąże się z bardzo dużą odpowiedzialnością. Przykładowo kierownik jakiegokolwiek serwisu, jak sugeruje nazwa takiego stanowiska, jest osobą, która jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie konkretnego serwisu.
Dodatkowo odpowiada za koordynację i nadzorowanie wszystkich działań poległych mu pracowników.

Wrocław
Taki kierownik serwisu opracowuje obowiązujące w konkretnym salonie metodyki oraz normy mogące zmaksymalizować efektywność obsługiwania odbiorców konkretnego serwisu i osobiście interweniuje w takiej sytuacji, gdy następuje szczególnie istotne zgłoszenie dotyczące reklamacji. Osoba pracująca na takim stanowisku ma największe doświadczenie oraz jest najlepiej wykwalifikowana spomiędzy wszystkich członków personelu serwisu, ma obowiązek prowadzenia sezonowych kursów dla funkcjonujących w serwisie osób.

Czy poszukujesz na stronie Model DiSC czegoś wyjątkowo interesującego? Zapraszamy zatem do następnego wpisu. Musisz tylko kliknąć w podany link.

Kierownik serwisu analizuje również przyjmowane przez podległych mu pracowników zgłoszenia i weryfikuje ich powtarzalność, żeby usunąć te najczęściej występujące wady oraz wadliwe produkty.

kierownik

Autor: Allagash Brewing
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o wymagania dotyczące osoby działającej na etacie kierownik serwisu, to wśród zazwyczaj spotykanych wspominane jest wykształcenie. Preferowane są te osoby, które posiadają certyfikat ukończenia polITechniki. Ponadto bardzo ważnym czynnikiem jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia (najlepiej paroletniego), zdobytego na stanowisku mającym związek z zarządzaniem serwisem. Kierownik serwisu musi także posiadać umiejętności zarządzania personelem, zdolność organizowania pracy swojej oraz podległych mu pracowników. Osoba pracująca na tego typu stanowisku musi również być zorientowana na jak najbardziej efektywną współpracę ze wszystkimi klientami serwisu.

Mile widziana jest również umiejętność obsługi komputera. Konieczna jest także niezwykle dobra wiedza na temat serwisowanych produktów. Miejsce managera serwisu działa np. w branży IT czy w branży telekomunikacyjnej.
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*