3 October 2023

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Opakowania z kartonu i plastiku stopniowo przechodzą w niepamięć. Co je wymieni na sklepowych półkach?
Fachowcy niepozostawianą wątpliwości. W najbliższym czasie rynek zajmą opakowania typu doypacks, już obecnie coraz bardziej powszechnie. Jak wyglądają i czym się wyróżniają? Kształtem przypominają saszetki.

karton

Autor: SalTheColourGeek
Źródło: http://www.flickr.com

Są przyjemne w dotyku i bezpieczne. Mimo elastyczności, opakowania tego typu nie potłuką się i nie pogniotą. Coraz częściej sięgają po nie konsumenci, bo są lekkie i wygodne w transporcie dzięki praktycznym uchom i wgłębieniom. Z kolei przedsiębiorcy wybierają je, bo są tańsze w produkcji niż te plastikowe albo z kartonu. Opakowania typu doypacks świetnie sprawdzają się jako pojemniki na żywność lub produkty chemiczne. Producenci wypełniają je choćby różnego typu sosami, przekąskami, ale też mydłem, balsamami, płynami. W trosce o komfort konsumentów niektóre opakowania mają praktyczne odkręcane korki. Idealnie nadadzą się na towary wielokrotnego użytku, jak na przykład zapas do mydła w płynie. Z kolei saszetki napełnianie towarami, które mogłyby się wysypać, niejednokrotnie zamykane są na tzw. strunę. Ten rodzaj zatrzasku chroni produkt również przed wilgocią i światłem. Co więcej, znaczną zaletą omawianych opakowań jest ich dostosowany do oczekiwań producenta kształt. Jeśli na przykład towar przeznaczony jest dzieciom, mógłby mieć kształt domowego zwierzątka. Nietypowa forma wyróżnia opakowania doypacks spośród innych produktów na półce i skutecznie przyciąga wzrok konsumentów. Producenci oferują alternatywy w najróżniejszych barwach, zróżnicowane pod względem faktury i parametrów.

Firmom, które wypuszczają swój produkt na na sklepowe półki zwłaszcza warto zasugerować użycie opakowań typu doypacks. Wyróżnią się one na tle reszty towarów na sklepowym regale, a zarazem wyjdą naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Szukasz dodatkowych informacji, aby pogłębić swą wiedzę na ów temat? Zapraszamy do nowego wpisu. Wyszukasz go na portalu (http://www.majstersztyk.krakow.pl/uslugi-dla-domu/) pod linkiem.

Są łatwe w transporcie, bezpieczne dla dzieci i wygodne w zastosowaniu (). Ich użycie to także dowód na nowoczesność firmy – opakowania kartonowe i plastikowe już niedługo przejdą do historii.

Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*