5 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Statystowanie może się stać wspaniałą przygodą dla każdego, kto pragnie poznać aurę zdjęciowego planu albo swych ulubionych aktorów.
Z czym jednakże związana jest taka praca? Czy zdołamy się z utrzymać z takiego zajęcia? Na czym dokładnie polegać będzie profesja statysty? Wyobraźmy sobie film, w jakim nie ma statystów.

Jego bohaterowie siedzą w opuszczonej kawiarni, przechadzają się po opuszczonych ulicach, w sklepach nie będzie kolejek, w ambulatoriach można dostrzec wyłącznie personel. Wyobraź sobie także programy telewizyjne, w jakich zamiast publiczności spostrzegamy cały rząd opuszczonych krzeseł. Może ów obraz da nam świadomość, jak istotne są te osoby. Statystów możemy określić „tłem”. Występują w serialach, reklamach czy jako publika w telewizyjnych programach. To dzięki nim filmowy plan nie jest pusty i nie składa się jedynie z kluczowych aktorów.
kontrola dostępu i bramki obrotowe

Autor: Tim Adams
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chcemy zarobić na życie jedynie dzięki takiemu zajęciu, możemy mieć z tym niebagatelny problem.

Nadal interesuje Cię ten temat? Kliknij w podany link i tam znajduje się autorska strona internetowa (https://aureus.pl/leasing/), gdzie znajdziesz dodatkowe treści.

Przyznać bowiem trzeba, że za tą pracę statysta nie dostaje większych sum. Większa część osób, które decydują się na ów udział w serialach, czyni to bardziej z chęci poznania aktorów, aury planu ITp. Zawód statysty należy więc rozpatrywać raczej jako hobby, za które otrzymujemy dodatkowe honorarium, a nie jako pracę w pełnym etacie. Statystą może stać się praktycznie każdy. Nieistotne jest wykształcenie, kursy czy też wiek.

Potrzebni są wszyscy – młodsi, starsi, o każdym wariancie urody. Starczy zapisać się w agencji po czym wyczekiwać na swój czas. Zapisów możesz dokonać osobiście albo przez net. Pamiętajmy o zamieszczeniu swojej aktualnej fotki.
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*