9 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Kiedy kupujemy auto mamy nadzieję, iż wszystko jest z nim dobrze. I dotyczy to auta nowego i przechodzonego. Nadzieja jednakże może nie wystarczać, więc aby być pewnym, iż wszystko jest okej musimy podjąć pewne działania.

Sprawdzenie auta – link do strony – przed zakupem jest podstawą, ażeby wyeliminować jakieś usterki, jakie są w stanie dosyć działać negatywnie w normalnym użytkowaniu samochodu. Dosyć często sprzedawcy próbują zamaskować zły techniczny stan silnika myjąc go bardzo dokładnie. Jeśli zauważymy więc, że silnik jest zbytnio czysty, to musimy być podejrzliwi. Jednocześnie różnorakie ślady wycieków z silnika też nie są zbyt mile widziane.
sprawdzenie auta w salonie; sprawdzenie auta przed zakupem

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy także wiedzieć, że kolizja czołowa najczęściej uszkadza silnik a takżejak i chłodnicę, tak więc jeżeli dostrzeżemy nowe mocowanie chłodnicy, to można być praktycznie pewni, iż samochód miał dość groźny wypadek. Dosyć często praktyką jest również wystawienie samochodu na sprzedaż po zalaniu. Jak będziemy czuć woń stęchlizny, to znaczy, iż samochód był zalany.

Czy zaciekawił Cię artykuł? Tak? To śpieszymy z wiadomością, że zrobiliśmy dla Ciebie bezpłatny dostęp (https://myj-car.pl/czyszczenie-tapicerek-skorzanych/) do następnych opisów pod podanym linkiem.

Identycznie jak odczujemy zbyt silne zapachy w pojeździe, użyte dezodoranty, odświeżacze powietrza, to może to oznaczać, iż sprzedawca chce przed nami coś ukryć.

guma

Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com
Tak samo niezbyt udaną naprawę jak również duże uszkodzenia mogą zdradzić niesymetryczne szczeliny między elementami karoserii. Miejmy na uwadze, by koniecznie zwrócić na to uwagę. Lecz to nie tylko istotne w wiekowych samochodach, gdyż tak samo ma sens sprawdzenie auta w salonie – czytaj więcej: jak wygląda sprawdzenie auta w salonie.

Wiadomo, że nie ma groźby, że będzie miał takie zniszczenia, jak w sytuacji starszych modeli, lecz mamy dzięki temu pewność, iż nasze auto nie będzie posiadało jakichś poważniejszych usterek –
Ranking samochodów dostawczych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*