3 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Czasem pojawiają się w naszym życiu takie okoliczności, gdy powinniśmy prędko zorganizować jakąkolwiek bardziej znaczącą kwotę pieniędzy. Powodem może okazać się przykładowo jakakolwiek poważna dolegliwość lub innego rodzaju problemy.

pojazd - malowidło

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak jeśli posiadamy jakikolwiek nie najgorszy pojazd, być może pomocna będzie jego szybka odsprzedaż.
transport

Autor: Pavel P.
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli tak, to należałoby pamiętać, że są spółki, jakie specjalizują się w skupywaniu samochodów. Działają one na obszarze całego państwa oraz mogą zakupić prawie każdy samochód (zobacz zastaw Aircom) i to płacąc gotówką. Oczywiście taki skup samochodów okaże się najbardziej korzystny w przypadku samochodów kilkuletnich, jednak można by w tego typu sposób sprzedać także samochód nieco starszy. Nie najważniejszy jest ani stan licznika kilometrów, ani stan techniczny danego samochodu. Nie musi on nawet mieć aktualnego przeglądu, ani tym samym legalizacji butli gazowej, jeżeli samochód wyposażony jest w stosowną instalację gazową. Pod takimi względami wszystko jest kwestią negocjacji ceny końcowej.
Żeby skorzystać z tego typu oferty wystarczyłoby wyłącznie zadzwonić pod podany przez daną spółkę numer i ustalić termin spotkania, jakie połączone zostanie z wyceną samochodu. Jeżeli obydwie strony dojdą do porozumienia, wtedy zostanie sprawa odbioru samochodu. Jeżeli z jakichś względów nie może się on poruszać sam po drogach publicznych, będzie zabrany na lawetę.

Chcesz znaleźć dodatkowe tego typu materiały? Kliknij ten link – więcej zobaczysz w tekście (https://zabudowy-samochodowe.pl/zabudowy-samochodow-serwisowych/), który omawia zbliżone zagadnienia.

Zapłata będzie zapłacona od razu gotówką.

W ten sposób obydwie strony umowy na pewno będą z niej usatysfakcjonowane. Całość nie powinna potrwać więcej niż kilka godzin. W razie wymagania dokumenty tego typu jak umowa kupna-sprzedaży zostanie wypełniona przez nabywcę.
Ranking samochodów dostawczych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*