3 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Zastanawiasz się, w jaki sposób ulepszyć własne autko? Wydaje Ci się, że nie wykorzystujesz całego potencjału, jaki w sobie ma? Jeżeli tak, to doskonale dobrałeś temat do przeczytania! Wewnątrz naszym pisanym dzisiaj artykule po opowiadamy Tobie o najlepszym sposobie na tak zwane „podrasowanie”, autka, czyli dobrze znany mechanikom Chiptuning! Pierwszy raz słyszysz to słówko? A więc przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się o tym słowie jak najwięcej!
Wspomniany wewnątrz temaciku i wstępie Chiptuning, a konkretniej: „Chip Tuning”, jest to najlepsze rozwiązanie z sytuacji, kiedy wydaje naszym osobom się, że posiadamy samochód – określmy go jako: „super łał” – a jego silnik bywa słaby jak niemowlę oraz wlecze się z prędkością żółwika, który to próbuje przebyć góreczkę za góreczką.

samochodu

Autor: Rubbermaid Products
Źródło: http://www.flickr.com/photos/rubbermaid/2949398650/
Tego typu „wada” silnika, nie jest spowodowana marką, czy modelowi danego autka, tylko tak naprawdę bywa „wadą”, którą z pełną premedytacją przekazuje nam producent razem z kupnem samochodziku. Tak naprawdę, każdy silnik kryje w sobie przeogromny potencjał, który zostaje „niwelowany” poprzez swojego wytwórcę. Z jakiego powodu? Postaramy się na tę rzecz odpowiedzieć.

Zainteresował Cię nasz artykuł? Masz chęć napisać jakieś komentarze na nasz temat? Będzie to dla nas szalenie radosne przeżycie.

Pierwszą rzeczą, która powoduje wspomniane „osłabienie” mocy silnika autka, jest to, że napomknięty producent zostawia pewnego typu margines błędu, w razie gdyby eksploatacja autka była nieprawidłowa.

Następny powód to to, iż wewnątrz Europie cena autka bywa uzależniona od mocy owego silniczka, oraz po trzecie – Tak nazywana „Strategia fabrycznych ograniczeń”, która pozwala konkretnie na stopniowe powiększanie parametrów silniczka, nie robiąc zmian mechanicznych wewnątrz silniku.
Ranking samochodów dostawczych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*