3 October 2023

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej
Co takiego zajmuje głowę zwyczajnemu facetowi? Seksowne kobiety, seks, football, posiłki? To wszystko owszem, jednakże coś jeszcze na pewno można tutaj dodać? Gdyby tak się zastanowić to odpowiedź będzie raczej jedna: będzie to oczywiście motoryzacja. Rzecz jasna, nie każdy facet się z tym faktem zgodzi, jako że niektórzy z nich nic a nic nie znają się na samochodach, ba, nie posiadają nawet prawa jazdy. Zwykle to jednakże mężczyźni już od małego są szykowani do tego, by bardziej się interesować silnikami, hamulcami i kierownicą.

czerwony Seat

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Małe dziewczynki w tym samym okresie bawią się lalkami. Chłopcy już od małego rozpoznają samochody, uczą się jakie są marki, marzą o swoich własnych autach, a kiedy w domu pojawi się nowe auto, to chcą usiąść tuż obok kierowcy. Dawniej, gdy jeszcze nie było internetu królowały gumy do żucia „Turbo”. Jak sama nazwa wskazuje była to guma związana z motoryzacją. W każdej sztuce gumy, na opakowaniu było zdjęcie jakiegoś samochodu z kluczowymi wiadomościami na temat pojemności, roku produkcji i osiąganej maksymalnej prędkości.

czerwone Audi

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedyś to był towar tak pożądany, że każdy chłopak na podwórku posiadał tego sporo, były więc bardzo częste wymiany i targi. Do dziś niektórzy trzymają te skarby w swoich ukrytych archiwach, a Ci co wyrzucili w tym momencie bardzo żałują. To klasyka. Na tym prostym przykładzie widoczne jest, jak trywialny produkt, zwykła guma, określa przyszłe losy. Być może większość z tych chłopców, zbieraczy obrazków z gumy „Turbo”, nie wybrała profesji mechanika, ale jakaś ciekawość dotycząca motoryzacji na pewno gdzieś została. Dla niektórych jednak ta przygoda topoczątkowe kroki ku swojej zawodowej ścieżce. Mechanicy, kierowcy rajdowi, kierowcy zawodowi, kierowcy TIR-ów, oni wszyscy od samego początku wiedzieli, że będą zarabiać prowadząc samochód. Na temat: .

Jak najbardziej, nie mogli być tego pewni na 100%, ale od wczesnych lat wiedzieli, czego od życia chcą. Dla nich było to wręcz logiczne, że jak mężczyzna to motoryzacja. Dla nich nie ma bardziej męskiego zajęcia niż właśnie jazda samochodem. Czy tak jest czy nie, można polemizować, bo każdy ma swój punkt widzenia na ten temat, natomiast,warto przyznać, iż to faceci utożsamiani są z samochodem.

Zainteresował Cię ten wpis? To świetnie, ponieważ też ta oryginalna treść (http://www.s-performance.pl/oferta/regeneracja-filtra-dpf-fap/) zafascynuje Cię zupełnie, zatem sprawdź to!

Płeć piękna bez prawa jazdy to raczej codzienna sytuacja, ale mężczyzna bez prawka może już nas zastanawiać. Ciekawe propozycje: listwy na zderzak.

Ranking samochodów dostawczych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*