7 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej

Jak samochody to zainteresowanie typowo męskie. Czy na pewno? Tak wynika z wychowania, lecz nie tylko

Co takiego zajmuje głowę przeciętemu mężczyźnie? Płeć piękna, seks, piłka nożna, jedzenie? To wszystko jak najbardziej, jednak coś jeszcze z pewnością można tutaj dodać? Jeśliby tak się zastanowić to odpowiedź padnie raczej jedna: będzie to oczywiście motoryzacja. Niewątpliwie, nie każdy mężczyzna się z tym stwierdzeniem zgodzi, dlatego że niektórzy z nich kompletnie nie znają się na autach, ba, nie posiadają nawet prawa jazdy. Najczęściej to jednak mężczyźni już od małego są przygotowywani do tego, by z większym natężeniem się interesować silnikami, hamulcami i kierownicą.
Ranking samochodów dostawczych

Motoryzacja

Od niedawna jest równouprawnienie. Jest to związane też z motoryzacją. Nie by wcześniej panie nie interesowały się tą dziedziną życia, ale mimo wszystko to panowie mieli w niej prym. Obecnie wiele się pozmieniało i panie również znają się na motoryzacji. Kobiety potrafią dobrać olej, co zrobić, gdy zaczyna stukać w aucie, umieją wymienić oponę. Nie potrzebują pomocy przy małych usterkach.
Ranking samochodów dostawczych

Wymiana opon na inne. Co powinieneś wiedzieć

Kiedy zmienić opony zimowe na letnie? Tę kwestię co roku poruszają właściciele czterech kółek. Znaczna ich część mówi: na wiosnę! Jednak wiosna kalendarzowa to zdecydowanie za mało. Nie istnieje w kalendarzu data z podpisanym hasłem: „dzień zmiany opon”, w letnim jak i zimowym sezonie. Zatem intuicyjnie i z rozwagą osobiście musimy podjąć decyzję o ich zmianie.
Ranking samochodów dostawczych