7 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej

Przed zakupem opon na zimę, trzeba sprawdzić jakie wybrać najlepsze do określonego modelu auta.

Opony to wyłączny obszar pojazdu łączącego go z powierzchnią drogi. To od ich kondycji zależy bezpieczeństwo kierowcy. Dlatego kluczowe jest, aby pamiętać o okresowej zmianie opon, badaniu stanu bieżnika i o cyklicznym pilnowaniu poziomu powietrza w oponach.
Ranking samochodów dostawczych

Zawieszenie ulokowane w samochodzie – jakie bywa jego zadanie oraz co w rzeczywistości może je popsuć?

Bardzo wielu z nas dość dużo razy słyszało na temat zawieszenia w samochodzie, jednakże w rzeczywistości nie każdy ma świadomość, co to dokładnie jest i jakie w zasadzie posiada zadanie.
Ranking samochodów dostawczych

Stalowe ogrodzenie może być wyjściem na naprawdę długie lata

To prawda, iż dawniej było narażone na rdzewienie i bardzo szybko traciło swój piękny, pierwszy wygląd. Aktualnie jednakże nie jest to kłopot, ponieważ samą korozję jest możliwe wykluczyć zupełnie prostym i znanym bardzo wielu osobom sposobem.
Transport krajowy i zagraniczny

Co jest pomocne dowiedzieć się na temat wybrania opon do ciężarówki?

Nie ma wątpliwości, że na warunki bezpiecznej jazdy wpływ ma wiele czynników, w tym jednym z ważniejszych jest porządne ogumienie. Niejeden kierowca lekceważy niestety tą kwestię i zapomina o dopasowaniu odpowiednich opon do pojazdu i pory roku.

Opony w aucie są bardzo ważnym elementem, który decyduje o komforcie jazdy i bezpieczeństwie – prędkość hamowania pojazdu jest uzależniona właśnie między innymi od stosownego ogumienia.

Ranking samochodów dostawczych