7 March 2021

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej

Co robić jeżeli nie chcesz jeździć więcej pojazdem powypadkowym? Czy opłaca się kupić takie samochody?

Samochody powypadkowe zwykle budzą ogromne kontrowersje – z jednej strony nie da się zaprzeczyć, iż na rynku jest ich ogromna liczba, a jednocześnie tak naprawdę niedużo ludzi chciałoby takim samochodem jeździć.
Ranking samochodów dostawczych

Na co trzeba zwracać szczególną uwagę przy kupnie pojazdu używanego

Czy wóz nie ma defektów? Nie kupuj auta w deszczu, nadwozie zawsze wygląda lepiej, kiedy jest mokro. To wyłącznie jedna z wielu dyrektyw, kiedy pragniesz zakupić samochód używany. Chcesz zaznajomić ich więcej? Czytaj w dalszym ciągu! Obejdź samochód z przodu oraz z tyłu, szukaj ubytków wzdłuż linii nadwozia.
Ranking samochodów dostawczych

Nietypowe pomysły na prezent takie jak jazda quadem czy samochodem monster truck.

Mnóstwo z nas szuka niezwykłego koncepcji na niezwykły prezent dla bliskiej osoby. Chcemy aby podarunek był nowatorski i na długo tkwił w pamięci.
Ranking samochodów dostawczych

Przygotowanie auta na okres zimowy dla niektórych to nie tylko wymiana opon na zimowe

Choć dla zdecydowanej większości z nas to może być wystarczającym zabiegiem, to są też i tacy, którzy nie mają możliwości sobie na to pozwolić, by na zimowych oponach poprzestać.
Zwykłe opony zimowe bywają niewystarczającym zabiegiem, w sytuacji gdy mieszkamy w górzystym terenie .
Ranking samochodów dostawczych

Zakup starszego auta – co należy wiedzieć?

Alfa Romeo 159 wyróżnia się spośród pozostałych czterokołowców klasy przeciętnej. Odważne linie włoskiego samochodu na pewno będą spostrzeżone. Obszerny, chromowany grill w znamiennym zarysie i obłe światła w dwóch rzędach po jego bokach wyglądają po prostu zjawiskowo.
Ranking samochodów dostawczych

Radzimy, gdzie kupić części zamienne do nietypowych amerykańskich samochodów

W dzisiejszych czasach chyba nikt z nas nie wyobraża już sobie nie mieć prawa jazdy. Jeśli przejrzysz na przykład ogłoszenia o pracę, wówczas na pewno szybko zauważysz, że niejednokrotnie wśród wymagań stawianych przyszłemu pracownikowi stawia się szczególnie posiadanie prawa jazdy. Jeśli zatem jeszcze nie zdecydowałeś się na rozpoczęcie kursu, wtedy zdecydowanie powinieneś nad tym poważnie pomyśleć.
Ranking samochodów dostawczych

Gdzie pozyskamy sporo taniej opony do własnego ciągnika?

Sytuacja polskiego rolnika jest bardzo skomplikowana: przecież są bogaci gospodarze, którzy bardzo dobrze odnaleźli się po 1989 roku. Jednakże jest również wiele biedy. Akurat w tym tekście głównie o gospodarzach, którzy jakoś sobie radzą, ale z wiadomych przyczyn poszukują oszczędności. Wiadoma sprawa: bardzo często jest tak, że gospodarz chce kupić na ten przykład opony do C330, ale nie chce wydawać tyle gotówki, no i bardzo dobrze.
Ranking samochodów dostawczych

Zawodowy chip tuning w samochodzie oraz jego liczne wartości

Profesjonalnie i fachowo wykonany chip tuning ma nadzwyczaj wiele zalet dla wozu. Przede wszystkim wpływa na lepsze parametry silnika, powiększa komfort oraz wpływa na większe bezpieczeństwo w toku jazdy. Równocześnie nie jest szkodliwy dla silnika samochodu, w związku z tym sporo kierowców decyduje się dzisiaj na chip tuning.
Ranking samochodów dostawczych

Zbiornik LPG – rozwiązanie, które każdemu posiadaczowi samochodu da możliwość na zaoszczędzenie dość sporych sum pieniędzy

Kupno samochodu jest dla każdego człowieka niesłychanie skomplikowaną decyzją. Wynika to z faktu, że zazwyczaj bierze się w niej pod uwagę niezmiernie dużo składowych. Głównie decyzja dotycząca jego kupna nie powinna mieć związek przede wszystkim z kosztem samego pojazdu. Ma to związek w pierwszej kolejności z tym, że samochód systematycznie wytwarza koszty, które wzrastają razem z regularnością jego użytkowania.
Ranking samochodów dostawczych

Rajd na quadach

Dla amatorów dyscyplin niebezpiecznych interesującą rozrywką może być jazda samochodami terenowymi lub quadami. Quady dzielimy na trzy rodzaje: wyczynowe, przeznaczone dla amatorów i praktyczne. Pierwszy typ pojazdów posiada wzmocnioną ramę wytrzymującą znaczące obciążenie np. w czasie skoków. Motory quadów sportowych posiadają większą pojemność, konfrontując z innymi wariantami tych pojazdów.
Ranking samochodów dostawczych