3 October 2023

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej

Czym poruszać się po aglomeracji krakowskiej i okolicach?

Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najbardziej wiekowych ośrodków miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma zabytkami oraz zamkiem królewskim na Wawelu, zachwyca nie tylko lokalnych turystów ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto rozważyć, jak przemieszczać się w wybrane przez nas zabytki oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Bez kategorii

Z początkiem ciepłych miesięcy urzędy pracy w wielu powiatach notują wzrost zatrudnienia

Z początkiem ciepłych miesięcy pośrednicy w wielu województwach notują spadek bezrobocia. Na rynku pracy pojawią się ciekawe ogłoszenia, dotyczące pracy czasowej. Pośrednicy pracy, zarówno w Polsce, jak i na terenie Unii Europejskiej szukają pracowników czasowych, głównie do prac fizycznych.
Praca w transporcie drogowym

Plusy wynajmowania samochodu

Osoby, które mają działalność gospodarczą oraz duże korporacje bardzo często marzą o imponującym zaprezentowaniu się w sytuacji podróży, czy to przed swoimi klientami, czy też potencjalnymi kontrahentami. Z pomocą przychodzą firmy proponujące wynajem rozmaitych pojazdów, takich jak na przykład autokary, które mogą komfortowo przewozić wiele osób. Dla wymagających dostępne są także luksusowe auta osobowe i limuzyny.
Ranking samochodów dostawczych