5 December 2022

o autach wiemy bardzo dużo a nawet więcej

Jakiego typu narzędzia powinny być w prywatnym warsztacie?

Nieważne, czy najmujemy małą kanciapę, czy może żyjemy w ogromnym domku wolnostojącym – co jakiś czas u wszystkich z nas ma prawo nadarzyć się kłopot cieknącego kranu albo zdjęcia oczekującego na przymocowanie na ścianie.
Bez kategorii

Dzień pracy w sortowni, czyli od skanowania do wyniesienia śmieci

Praca powiązana z segregowaniem produktów zwykle wykonywana jest na zapleczach magazynowych większych sklepów lub małych zakładów, obracających na rynku jednym, maks kilkoma wytworami. Co powinni wiedzieć pracownicy sortowni, czego można się spodziewać w takiej pracy, których błędów unikać jak ognia, na jakie oczekiwania się przygotować?
Praca w transporcie drogowym

Mechanik jako porządny profesjonalista

W dzisiejszych czasach sporo osób kupuje auta używane niewiadomego pochodzenia, jakie wymagają stałych remontów.
Swój samochód jest to duża wygoda i oszczędność czasu, jednakże ktokolwiek, kto kupuje samochód używany powinien posiadać świadomość, że w niedługim czasie należy odstawić samochód do mechanika.
Ranking samochodów dostawczych

Chlapacze jako zabezpiecznie lakieru na progach auta

Chlapacze zabezpieczają lakier progowy pojazdu przed uderzeniami piachu, żwiru i kamieni spod kół, jakie uderzają z ogromną siłą w czasie jazdy.
W większej części typów nowych samochodów dostępne są oryginalne zabezpieczenia, jakie powinny być założone na życzenie kupującego, bądź dokupione później.
Ranking samochodów dostawczych

Usługi dostępne w serwisach samochodowych

Jak wszystkie urządzenia, tak i auta ulegają kolizjom, doznają usterek lub ulegają zużyciu i stają się nieprzydatne. Wtedy trzeba poprosić o pomoc profesjonalistów, aby przywrócić im ich funkcje, a zatem sprawność – należy udać się do mechaników, zatrudnionych w serwisach i warsztatach samochodowych.
Ranking samochodów dostawczych

Jak dbać o swoją ciężarówkę na bieżąco, aby
żeby nie narazić się na wypadek?

Zadbać o tego rodzaju maszynę jak samochód ciężarowy nie jest z pewnością łatwo i osoba, zajmująca się jego konserwacją musi posiadać większą wiedzę związaną z obsługą takich pojazdów, niż tą, która obowiązuje w przypadku samochodów osobowych.
Ranking samochodów dostawczych